PHP Developer

aleja wyścigowa 6, Warszawa

praca hybrydowa

Czym będziesz się zajmował/a?:
 • Rozwiązywaniem problemów biznesowych przy pomocy technologii,
 • Projektowaniem i implementacja dużej platformy eCommerce,
 • Przygotowaniem prototypów rozwiązań technologicznych,
 • Przeglądem kodu,
 • Wyszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Od Kandydatów oczekujemy:
 • Ponad 5-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku,
 • Umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia,
 • Praktycznej znajomości PHP, Symfony/CakePHP/Slim, MySQL/Postgresql, MongoDB, Elasticsearch, Git, OOP/Design Patterns, Javascript, REST, NGINX, Redis, CI/CD, Docker, RabbitMQ
 • Mile widziane: Google Cloud Platform/Microsoft Azure, Python/.NET Core, Docker, HTTP/2, DDD

Co możemy Ci zaoferować?:
 • Dynamiczne środowisko pracy oparte na metodykach Agile oraz najnowszych technologiach,
 • Współpracę opartą o B2B,
 • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, a także atrakcyjne zniżki na nasze produkty, udział w imprezach i wyjściach integracyjnych zespołu i ogólnofirmowych,
 • Hybrydowy tryb pracy, elastyczne godziny pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Azagroup S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 mesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@azagroup.eu lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@azagroup.eu.

Wyślij CV:
Choose File
Choose File
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie ofertą i przesłanie aplikacji. Po zakończeniu weryfikacji, powiadomimy Cię o jej wyniku oraz możliwych etapach rekrutacji.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie.