Born2be

Born2be to najbardziej pojemny i elastyczny spośród konceptów ecommerce Azagroup.  Aktualnie przechodzi fazę transformacji od rozbudowanego ecommerce z obuwiem i odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci w kierunku platformy sprzedażowej oferującej także kategorię Beauty. Za sprawą ostatnich, wyrazistych kampanii Born2be wzmacnia swoją pozycję na rodzimym rynku i stanowi coraz silniejszą przeciwwagę dla międzynarodowych graczy.

WWW.BORN2BE.PL

Born2be.com.ua

Born2be niezwykle szybko stał się lokalną gwiazdą wśród ecommerce na Ukrainie i wdarł się do grupy topowych sprzedawców online na rynku. Jego pozycjonowanie pozostaje zbliżone do Polskiego brandu- matki. Jako sklep wypełnia misję dostarczania najnowszych modowych trendów w rozsądnych warunkach cenowych i dobrej jakości. Aktualnie pozostaje w trybie oczekiwania na wznowienie działań w związku z bezprecedensową sytuacją panującą na Ukrainie.

www.born2be.com.ua

Born2be Romania

Najmłodsze dziecko w Rodzinie Born2be. Powołany do życia w 2021, za sprawą intensywnej kampanii mediowej zyskał dużą rozpoznawalność na nowym rynku od pierwszych tygodni funkcjonowania. Adresowany do świadomych modowo młodych matek, partnerek i singielek, wyróżnia się dużą aktywnością na wszystkich kanałach social mediowych.

www.born2be.com.ro

Vices

Vices to brand, który uzyskał dużą rozpoznawalność za sprawą kilkunastoletniej historii sprzedaży i dystrybucji obuwia kobiecego, męskiego oraz dziecięcego. Pozostaje jednym z największych sprzedawców hurtowych online, realizujących zamówienia na terenie całej Europy.

www.vices.eu

Renee

Renee to najbardziej modowo i aspiracyjnie spozycjonowany brand Azagroup. Skierowany do młodych kobiet silnie inspirujących się trendami z Instagram i Tiktok, zdołał zbudować bardzo lojalne grono odbiorczyń.

WWW.RENEE.PL