Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana

Spółka powołana do życia w 2017 r. w Warszawie.

Od samego początku samodzielnie finansuje swoją działalność, a jej założyciele i partnerzy biorą czynny udział w bieżącym zarządzaniu firmą.

AZA w 2023:

5 mln

zrealizowanych zamówień

220 mln

wyświetleń strony

115 000

SKU obecnie w sprzedaży

20 000

przesyłek wysyłanych dziennie

Filary spółki:

Dział Produktu

Aktualnie odpowiada za zarządzanie 30 000 SKU produktów z kategorii fashion: kobiecej, męskiej oraz dziecięcej, wśród nich obuwie, odzież oraz akcesoria. Doświadczony Dział Produktu jest w stanie dynamicznie reagować na zmieniające się trendy i zapotrzebowania rynkowe.

Centrum logistyczne

Niezwykle efektywne, działające 7 dni w tygodniu Centrum Logistyczne aktualnie realizuje do 45 000 przesyłek/dziennie i prowadzi własną Kontrolę Jakości. Dedykowane systemy IT pozwalają na integracje z niestandardowymi dostawcami usług kurierskich oraz nietypowymi modelami współpracy z dostawcami (komis, marketplace).

BOK

Świetnie wyszkolone, wielojęzyczne Biuro Obsługi Klienta jest skoncentrowane na wykrywaniu istotnych dla biznesu uwag ze strony Klientów. Aktywnie komunikuje się poprzez kanały mejlowe, telefoniczne oraz social mediowe wszystkich marek Azagroup.

Dedykowane własne systemy

Stworzone customowo systemy wspierające działanie biznesu: Platforma Analityczna, System Magazynowy, Produkt Katalog, Platforma Zakupowa.

Dedykowane silniki sklepów

Zarówno Born2be jak i Renee zostały napisane bezpośrednio odpowiadając na zapotrzebowania biznesowe sklepów, oraz są nieustannie udoskonalone przez dział UX.

Własne systemy magazynowe

Dedykowany system pozwalający na łatwą integrację nowych dostawców usług logistycznych dla nowych rynków oraz dołączanie nowych kategorii produktów i modeli sprzedażowych.

Znaki towarowe

Znaki wysoce rozpoznawalnych marek Ecommerce: Born2be®, Renee®, Vices®

Studio

Szyta na miarę wytwórnia materiałów zdjęciowych i video. 12 planów fotograficznych, 3 social mediowe oraz 2 video pozwalają nie tylko na błyskawiczne zalokowanie nowego produktu na stronie, ale także realizację kampanii wizerunkowych.

Analityka

Zespół analityków projektujących nowe przekroje analityczne w odniesieniu do performance produktu, trendów, zachowań i preferencji klienckich.

Marketing Automation

Zespół powołany do zwiększania lojalności i zaangażowania klientów poprzez automatyzację na poziomie sklepu, aplikacji, jak i kanału mailingowego.

Zespół

Pracujemy zespołowo – razem wyznaczamy wspólny, spójny cel, do którego dążymy. Azagroup tworzą specjaliści w swoich dziedzinach: nieprzeciętne osobowości, których wiedza, umiejętności, kreatywność oraz siła charakteru przekładają się na realizowanie najbardziej trudnych zadań. Jesteśmy przekonani, że tylko z odpowiednim zespołem możemy spełniać oczekiwania naszych klientów na najwyższym poziomie.