Proces rekrutacji

rekrutacji
Dbamy o sprawny przebieg procesów rekrutacyjnych. Ich wieloetapowość pomoże nam poznać Twoje kompetencje.
Dowiesz się, jaka jest nasza kultura organizacyjna, kim jesteśmy i jak działamy. Poznasz także nasze wartości.
1
OFERTY PRACY
Wybierz interesujące Cię stanowisko, wypełnij formularz i zgłoś się do nas. Nie zapomnij o klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na dole formularza. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zaprosić Cię na spotkanie.
2
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE
Jeśli spełniasz wymagania określone w ofercie i pozytywnie przeszedłeś/przeszłaś etap selekcji aplikacji, zaprosimy Cię na rozmowę zapoznawczą. Ustalimy z Tobą dogodny termin spotkania. Zgodnie z polityką antydyskryminacyjną firmy, przy selekcji dokumentów jesteśmy obiektywni. Wszystkim kandydatom gwarantujemy poufność.
3
SPOTKANIE REKRUTACYJNE
Jesteśmy ciekawi, co chcesz osiągnąć i jak możesz rozwijać się w naszej firmie. Przedstawimy Ci nasze oczekiwania i zakres zadań. To także czas na przekazanie Ci informacji o naszej strukturze, kulturze organizacji oraz wartościach, które wyznajemy. Porozmawiasz z rekruterem oraz managerem zespołu, do którego chcesz dołączyć. W zależności od stanowiska możemy poprosić Cię o wykonanie testu, zadania lub o uczestnictwo w sesji Assessment Center.
4
ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI I INFORMACJA ZWROTNA
Cenimy sobie trwałe relacje i partnerstwo. Jeśli to właśnie Ty zostałeś wybrany/wybrana, wspólnie ustalimy warunki zatrudnienia. Jeśli tym razem jednak nie uda się nam nawiązać współpracy, zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy.
ZMIEŃ NAS NA LEPSZE. Dołącz do AZAGroup.
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.