AZAPeople

AZAPeople
AZAGroup to przede wszystkim ludzie, którzy codziennie zmieniają naszą firmę na lepsze. Zostań jednym z nich!

Piotr
Senior Graphic Designer, Born2be
Jestem grafikiem w AZAGroup niemal od początku jej istnienia. Wcześniej brałem udział w tworzeniu kreacji wszystkich naszych sklepów, a obecnie odpowiadam za materiały graficzne dla BORN2BE. Z wykształcenia jestem architektem wnętrz i można powiedzieć, że kreuję nie tylko materiały wizualne, ale również rzeczywistość - odpowiadam za projektowanie przestrzeni w AZAGroup.

Łukasz
Head Of Retouch, FOTO, AZAStudio

Wraz z zespołem czuwam nad jakością zdjęć. Do moich zadań należy również dbanie o członków teamu i ich potrzeby. Wdrażam nowe stanowiska i rozwiązania technologiczne.

Robert
Koordynator ds. procesów wewnętrznych, BOK

Moja praca polega na wyszukiwaniu miejsc w procesie obsługi klienta wymagających uproszczenia lub poprawki. Definiuję je i przekazuję najczęściej do zespołów IT. Efektem takich działań jest bardziej skuteczna i optymalna obsługa klienta w zespole biurze obsługi klienta.

Roksolana
Specialista ds.Produktu Born2be.com.ua, Dział Produktu
Zarządzam kategorią produktową, wspieram zespół zajmujący się planowaniem i strategią rozwoju marki. Przyglądam się i analizuję to, co robi konkurencja, co dzieje się nowego na rynku, jakie pojawiają się nowości. Przez cały czas mam do czynienia z modą, a więc jestem za pan brat z najnowszymi trendami.

Krzysztof
Software Engineer Team Leader, IT

Moja praca polega na zapewnieniu jakości i skuteczności w wytwarzaniu oprogramowania. Projektuję nowe rozwiązania, z których potem korzysta bardzo dużo osób. Planuję ich wdrażanie i pomagam przy implementacji.

Anna
Specjalista ds. Obsługi Klienta, BOK

Pracuję w Biurze Obsługi Klienta. Wraz z moimi kolegami i koleżankami z działu rozwiewam wszelkie wątpliwości, rozwiązuję zaistniałe problemy, a także służę radą przy nieraz trudnych wyborach zakupowych. Dodatkowo reaguję na opinie, jakie klienci wystawiają w internecie, dzięki czemu wyciągam wnioski nad czym jeszcze możemy jako firma popracować i usprawnić.

Kacper
Head of UX, Dział IT

Wspólnie z zespołem dbam o to, aby oprogramowanie, które tworzymy było przemyślane, użyteczne i całkowicie sfokusowane na końcowego odbiorcę. Codziennie analizuję sklepy internetowe oraz badam zachowania użytkowników, by móc tworzyć innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć konwersję.

Karolina
PR & Influencer Marketing Specialist, Renee
Moja praca polega na współpracy z influencerami oraz działaniach Public Relations dla marki Renee. Wdrażam nowe rozwiązania PR i kampanie. Największą satysfakcję sprawiają mi projekty, które realizuję z zespołem i wiem, że mają one bezpośredni wpływ na sprzedaż. Robię to co lubię.  

Aleksandra
Software Developer, IT
Zajmuję się programowaniem stron internetowych i aplikacji webowych. Na co dzień posługuję się takimi programiami, Cake PHP3 , PostrgesSql, PhpUnit, ReactJs.
Praca w AZAGroup to tworzenie nowej, jedynej na rynku aplikacji dla Studia Fotograficznego, co przynosi mi dużą satysfakcję.

Łukasz
Product Owner, IT

Zarządzam projektami technologicznymi. Jestem odpowiedzialny za rozwój silnika obsługującego sklepy.
Używam wielu narzędzi dedykowanych analizie biznesowej czy z zakresu projektowania i tworzenia procesów.

Sebastian
Projektant, Dział Projektowy
Moja przygoda z AZAGroup rozpoczęła się na początku 2018 roku. To właśnie wtedy stworzyliśmy dział projektowy, który jest odpowiedzialny za przygotowanie kolekcji limitowanych dla marek Renee i Born2be.

Jakub
Asystent/Scenograf, FOTO
Moja praca polega głównie na kreowaniu wizerunku firmy poprzez social media. Wyszukuję nowe trendy i wdrażam je do naszej scenografii, tak aby efekt końcowy odzwierciedlał zmiany w świecie mody, a jednocześnie pasował do naszych marek.

Marta
Specjalistka ds. HR
W AZAGroup zajmuję się rekrutacjami i wsparciem pracowników w procesach HR. Prowadzę tak zróżnicowane projekty (od stanowisk wymagających specjalistycznej wiedzy, po te kreatywne), że w mojej pracy nie ma mowy o schemacie czy nudzie.

Marta
Kierowniczka Działu Zwrotów

Moim głównym zadaniem w AZAGroup jest zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta w zakresie przyjmowania i realizowania zwrotów oraz reklamacji.
To praca dla analitycznych umysłów: określam i usprawniam złożone procedury. Każde wyzwanie jest inne, więc omija mnie rutyna. Przydają się tutaj kreatywność i zdolność do przyjmowania różnych perspektyw.

ZMIEŃ NAS NA LEPSZE. Dołącz do AZAGroup.
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.