AZAStories

AZAStories
AZAGroup to przede wszystkim ludzie, którzy codziennie zmieniają naszą firmę na lepsze. Zostań jednym z nich!

Marta
Specjalistka, HR

W AZAGroup zajmuję się rekrutacjami i wsparciem pracowników w procesach HR. Prowadzę tak zróżnicowane projekty (od stanowisk wymagających specjalistycznej wiedzy, po te kreatywne), że w mojej pracy nie ma mowy o schemacie czy nudzie.

Artur
Agile Team Leader, IT


Moją rolą jest wpływanie na efektywność pracy zespołów. Wprowadzam zwinne metody pracy, sprzyjające przejrzystości, inspekcji i adaptacji. Inspiruję oraz modeluję naszą organizację tak, aby
wypracowywana
przez nas wartość była jak najwyższa. Rola Agile Team Leadera pozwala mi pracować ze wszystkimi działami i na wszystkich poziomach naszej organizacji.

Łukasz
Head Of Retouch, FOTO, AZAStudio

Wraz z zespołem czuwam nad jakością zdjęć. Do moich zadań należy również dbanie o członków teamu i ich potrzeby. Wdrażam nowe stanowiska i rozwiązania technologiczne.

Marta
Kierowniczka Działu Zwrotów

Moim głównym zadaniem w AZAGroup jest zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta w zakresie przyjmowania i realizowania zwrotów oraz reklamacji.
To praca dla analitycznych umysłów: określam i usprawniam złożone procedury. Każde wyzwanie jest inne, więc omija mnie rutyna. Przydają się tutaj kreatywność i zdolność do przyjmowania różnych perspektyw.

Aleksandra
Software Developer, IT

Zajmuję się programowaniem stron internetowych i aplikacji webowych. Na co dzień posługuję się takimi programiami, Cake PHP3 , PostrgesSql, PhpUnit, ReactJs.
Praca w AZAGroup to tworzenie nowej, jedynej na rynku aplikacji dla Studia Fotograficznego, co przynosi mi dużą satysfakcję.

Łukasz
Product Owner, IT

Zarządzam projektami technologicznymi. Jestem odpowiedzialny za rozwój silnika obsługującego sklepy.
Używam wielu narzędzi dedykowanych analizie biznesowej czy z zakresu projektowania i tworzenia procesów.

Krzysztof
Software Engineer Team Leader, IT

Moja praca polega na zapewnieniu jakości i skuteczności w wytwarzaniu oprogramowania. Projektuję nowe rozwiązania, z których potem korzysta bardzo dużo osób. Planuję ich wdrażanie i pomagam przy implementacji.

Robert
Koordynator ds. procesów wewnętrznych, BOK

Moja praca polega na wyszukiwaniu miejsc w procesie obsługi klienta wymagających uproszczenia lub poprawki. Definiuję je i przekazuję najczęściej do zespołów IT. Efektem takich działań jest bardziej skuteczna i optymalna obsługa klienta w zespole biurze obsługi klienta.

Jakub
Asystent/Scenograf, FOTO

Moja praca polega głównie na kreowaniu wizerunku firmy poprzez social media. Wyszukuję nowe trendy i wdrażam je do naszej scenografii, tak aby efekt końcowy odzwierciedlał zmiany w świecie mody, a jednocześnie pasował do naszych marek.

Karol
Developer aplikacji, IT

Zajmuję się kodowaniem aplikacji mobilnych oraz aplikacji backend-owych. Nasze rozwiązania ułatwiają, a niekiedy nawet umilają pracę ludziom, którzy z nich korzystają.

Kacper
Head of UX, Dział IT

Wspólnie z zespołem dbam o to, aby oprogramowanie, które tworzymy było przemyślane, użyteczne i całkowicie sfokusowane na końcowego odbiorcę. Codziennie analizuję sklepy internetowe oraz badam zachowania użytkowników, by móc tworzyć innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć konwersję.

ZMIEŃ NAS NA LEPSZE. Dołącz do AZAGroup.
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.