AZAPeople

AZAPeople
AZAGroup to przede wszystkim ludzie, którzy codziennie zmieniają naszą firmę na lepsze. Zostań jednym z nich!

Piotr
Senior Graphic Designer, Born2be
Jestem grafikiem w AZAGroup niemal od początku jej istnienia. Wcześniej brałem udział w tworzeniu kreacji wszystkich naszych sklepów, a obecnie odpowiadam za materiały graficzne dla BORN2BE. Z wykształcenia jestem architektem wnętrz i można powiedzieć, że kreuję nie tylko materiały wizualne, ale również rzeczywistość - odpowiadam za projektowanie przestrzeni w AZAGroup.

Łukasz
Head Of Retouch, FOTO, AZAStudio

Wraz z zespołem czuwam nad jakością zdjęć. Do moich zadań należy również dbanie o członków teamu i ich potrzeby. Wdrażam nowe stanowiska i rozwiązania technologiczne.

Roksolana
Specialista ds.Produktu Born2be.com.ua, Dział Produktu
Zarządzam kategorią produktową, wspieram zespół zajmujący się planowaniem i strategią rozwoju marki. Przyglądam się i analizuję to, co robi konkurencja, co dzieje się nowego na rynku, jakie pojawiają się nowości. Przez cały czas mam do czynienia z modą, a więc jestem za pan brat z najnowszymi trendami.

Anna
Specjalista ds. Obsługi Klienta, BOK

Pracuję w Biurze Obsługi Klienta. Wraz z moimi kolegami i koleżankami z działu rozwiewam wszelkie wątpliwości, rozwiązuję zaistniałe problemy, a także służę radą przy nieraz trudnych wyborach zakupowych. Dodatkowo reaguję na opinie, jakie klienci wystawiają w internecie, dzięki czemu wyciągam wnioski nad czym jeszcze możemy jako firma popracować i usprawnić.

Karolina
PR & Influencer Marketing Specialist, Renee
Moja praca polega na współpracy z influencerami oraz działaniach Public Relations dla marki Renee. Wdrażam nowe rozwiązania PR i kampanie. Największą satysfakcję sprawiają mi projekty, które realizuję z zespołem i wiem, że mają one bezpośredni wpływ na sprzedaż. Robię to co lubię.  

Aleksandra
Software Developer, IT
Zajmuję się programowaniem stron internetowych i aplikacji webowych. Na co dzień posługuję się takimi programiami, Cake PHP3 , PostrgesSql, PhpUnit, ReactJs.
Praca w AZAGroup to tworzenie nowej, jedynej na rynku aplikacji dla Studia Fotograficznego, co przynosi mi dużą satysfakcję.

Marta
Specjalistka ds. HR
W AZAGroup zajmuję się rekrutacjami i wsparciem pracowników w procesach HR. Prowadzę tak zróżnicowane projekty (od stanowisk wymagających specjalistycznej wiedzy, po te kreatywne), że w mojej pracy nie ma mowy o schemacie czy nudzie.

Marta
Kierowniczka Działu Zwrotów

Moim głównym zadaniem w AZAGroup jest zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta w zakresie przyjmowania i realizowania zwrotów oraz reklamacji.
To praca dla analitycznych umysłów: określam i usprawniam złożone procedury. Każde wyzwanie jest inne, więc omija mnie rutyna. Przydają się tutaj kreatywność i zdolność do przyjmowania różnych perspektyw.

ZMIEŃ NAS NA LEPSZE. Dołącz do AZAGroup.
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.