O nas

O nas
AZAGroup powstała dzięki spójnej wizji rozwoju i pragnieniu wyzwań
Trzech współtwórców AZAGroup połączyła wizja, w której e-commerce i technologiczne innowacje to dwie nierozłączne składowe. Od początku związani branżą mody, wiedzieli, że kreowanie to wyprzedzanie zmian.

Dążenie do wysokiej kultury pracy, wzajemne zaufanie i chęć doskonalenia wyznaczają kierunek, w jakim zmierzamy. Dzisiejszy rozwój AZAGroup opiera się na elastyczności. Rozumiemy ją jako gotowość na ciągłą zmianę i stałe poszerzanie możliwości.

By osiągnąć sukces, inwestujemy w kreatywność i w dobre relacje. Zwinne zarządzanie projektami i wzajemne zaufanie pozwalają uruchomić potencjał każdego pracownika oraz zapewnić całej organizacji zrównoważony proces rozwoju. W praktyce oznacza to także otwarcie na różnorodność. Łączymy rozmaite kompetencje, dlatego w naszej firmie działają zarówno specjaliści od mody, jak i technologiczni developerzy.

AZAWorld

AZAWorld
Nasza firma to zwinnie działający mechanizm współpracujących ze sobą działów.
BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Czy jeden e-mail lub telefon sprawi, że dla naszego Klienta będziemy godni zaufania? Każdego dnia udowadniamy, że to jest możliwe. Lubimy pomagać, rozwiązywać problemy i być w kontakcie z innymi. Bez względu na przeszkody potrafimy znaleźć zadowalające rozwiązanie i wywołać efekt WOW. Pracownicy naszego działu mogą liczyć na fajną atmosferę, szkolenia i elastyczność grafiku dla studentów.
Sprawdź oferty pracy w tym dziale!
E-COMMERCE / MARKETING

Kreowanie i tworzenie to nasza codzienność. Każdy projekt jest wyjątkowy, a proces poszukiwania inspiracji jest w naszym dziale jednym z najprzyjemniejszych. Mamy rożne wykształcenie i doświadczenia zawodowe, więc nieustannie się wymieniamy i dzielimy wiedzą. Nad problemami myślimy wspólnie, dlatego trudno nas zatrzymać w realizacji pomysłów.

Sprawdź oferty pracy w tym dziale!
IT

Efekty naszej pracy mierzymy zadowoleniem innych działów, które korzystają ze stworzonych przez nas rozwiązań. Wspieramy wewnętrznych Klientów w codziennej działalności realizując ich i nasze pomysły na innowacje. Postawiliśmy na zwinność (Agile): pracujemy w zespołach scrumowych, szanując przynależne tej metodzie wartości. Uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, szkolimy się i... gramy w piłkę.
Sprawdź oferty pracy w tym dziale!
LOGISTYKA

To najliczniejszy dział w AZAGroup. Opiekujemy się całym zapleczem, jakie jest związane z branżą mody. By nasi klienci byli zawsze zadowoleni, kontrolujemy jakość produktów, zaopatrujemy sklepy w towar, kompletujemy i wysyłamy zamówienia. Dobre opinie klientów i miła atmosfera w pracy, gdzie wszyscy traktowani są sprawiedliwie, sprawia, że chcemy ze sobą być. Często także poza pracą.
Sprawdź oferty pracy w tym dziale!
PRODUKT

To my tworzymy politykę cenową i sprzedażową firmy. Naszą misją jest zapewnienie możliwie najatrakcyjniejszych cen za produkty dobrej jakości. Moda to ciągłe zmiany i brak stagnacji - codziennie do naszych sklepów trafia ok. 400 nowych produktów. Badamy trendy, aby móc wyprzedzić potrzeby Klientek i Klientów naszych sklepów. W naszym dziale każdy dzień jest inny i pełen zupełnie nowych wyzwań, nigdy nie popadamy w rutynę.

Sprawdź oferty pracy w tym dziale!
STUDIO FOTOGRAFICZNE

Jesteśmy precyzyjnie i bardzo sprawnie działającym zespołem. Tworzymy zdjęcia i filmy produktowe dla naszych sklepów. Wspieramy dział kreatywny urzeczywistniając ich pomysły na prezentację poszczególnych produktów. Obok fotografowania i filmowania zajmujemy się także postprodukcją tych materiałów. Wyczucie stylu, otwartość, pracowitość i umiejętność pracy w zespole – tym cechują się wszystkie osoby, które tworzą nasze studio.

Sprawdź oferty pracy w tym dziale!
ADMINISTRACJA / FINANSE / HR

Naszym zadaniem jest współtworzenie AZAGroup jako wymarzonego miejsca pracy. Wspieramy rozwój zawodowy pracowników – organizujemy szkolenia, doceniamy zaangażowanie, budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Zajmujemy się optymalizacją kosztów firmy i usprawnieniem procesów zakupowych. Czuwamy nad prawidłowością funkcjonowania przedsiębiorstwa w obszarze jego aktywności na rynku pod względem prawnym. Mamy realny wpływ na to, jak kształtuje się i rozwija się nasza firma.
Sprawdź oferty pracy w tym dziale!