Młodszy Specjalista ds. Aktywacji Produktów

aleja wyścigowa 6, Warszawa

praca hybrydowa

Czym będziesz się zajmował/a?:
 • Aktywacja produktów na stronie www sklepu poprzez m.in.: kontrolę jakości zdjęć, wycenę produktu, kontrolę cech produktu, opisów i nazw oraz kontrolę prawidłowego kategoryzowania produktów,
 • Kontrolowanie procesów związanych z wejściem produktu na stronę www sklepu, w tym eliminowanie wszelkich możliwych problemów wpływających na czas wejścia produktu na stronę,
 • Stały kontakt z innymi działami:
  a) magazynem w celu rozwiązywania bieżących problemów, np. terminy lokowania produktów, kontrola jakości, kategoryzacji oraz pomiarów produktów,
  b) studiem fotograficznym – feedback dotyczący zdjęć produktowych, zlecanie poprawek,
  c) działem zakupu,
  d) biurem obsługi klienta – polskim i zagranicznymi,
 • Tworzenie zakładek na stronie www oraz kategorii produktowych pod działania promocyjne oraz marketingowe,
 • Analiza konkurencji pod kątem produktów i promocji
 • Analiza zwrotów produktów, rekomendowanie działań w celu ich redukcji, współpraca z działem zwrotów.

Od Kandydatów oczekujemy:
 • Znajomość nazewnictwa fasonów odzieży, obuwia oraz akcesoriów, rodzajów materiałów,
 • Zainteresowanie modą – pokaż nam, że moda to Twój konik!
 • Skrupulatność – skupienie uwagi na szczegółach, umiejętność wychwytywania niezgodności i błędów,
 • Dążenie do samodzielności,
 • Umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów,
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi działami BOK),
 • Dodatkowymi atutami będzie znajomość języka ukraińskiego lub rumuńskiego lub węgierskiego

Co możemy Ci zaoferować?:
 • Zatrudnienie na umowę o pracę,
 • Solidne szkolenie wprowadzające we wspierającym zespole,
 • Hybrydowy tryb pracy: 2 dni stacjonarne w tygodniu, 3 dni zdalne,
 • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki na nasze produkty, wyjścia integracyjne, prezenty okolicznościowe.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Azagroup S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 mesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@azagroup.eu lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@azagroup.eu.

Wyślij CV:
Choose File
Choose File
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie ofertą i przesłanie aplikacji. Po zakończeniu weryfikacji, powiadomimy Cię o jej wyniku oraz możliwych etapach rekrutacji.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie.