Creative Manager

aleja wyścigowa 6, Warszawa

praca hybrydowa

Czym będziesz się zajmował/a?:

Na płaszczyźnie kreatywnej:

  • Realizacja strategii marketingowej i wizerunkowej brandów Born2be i Renee – odpowiedzialność za kreację: planowanie, opracowywanie, koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z procesem kreacji sesji zdjęciowych/produkcji reklamowych,
  • Planowanie strategii rozwoju komunikacji w social media we współpracy ze specjalistami SM,
  • Dbałość o wysoki poziom estetyki realizowanych projektów.

 

Na płaszczyźnie organizacyjnej:

  • Koordynacja współpracy przy projektach z podwykonawcami (np. negocjacje), współpracownikami teamu marketingowego, graficznego, produktowego,
  • Weryfikacja i akceptowanie dostarczanych materiałów, pilnowanie terminów realizacji poszczególnych etapów projektów kreatywnych.

 

Na płaszczyźnie analitycznej:

  • Monitoring kosztów prowadzonych projektów,
  • Monitoring efektów.

Jesteś dla nas idealnym Kandydatem, jeśli:
 • Posiadasz minimum trzyletnie doświadczenie w realizacji produkcji reklamowych/komercyjnych sesji zdjęciowych (doświadczenie w branży modowej będzie dużym atutem),
 • Posiadasz zmysł estetyczny, jesteś kreatywny/a, nastawiony/a na rozwiązywanie problemów,
 • Jesteś doskonałym organizatorem,
 • Potrafisz wziąć odpowiedzialność za powierzone projekty od A do Z.

Co możemy Ci zaoferować?:
 • Pracę w kreatywnym, doświadczonym i zgranym zespole pasjonatów – jesteśmy marką dedykowaną osobom kochającym modę :),
 • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub B2B,
 • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
 • Hybrydowy tryb pracy (stacjonarnie + zdalnie)
 • Benefity pozapłacowe: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze, udział w eventach integracyjnych

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Azagroup S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 mesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@azagroup.eu lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@azagroup.eu.

Wyślij CV:
Choose File
Choose File
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie ofertą i przesłanie aplikacji. Po zakończeniu weryfikacji, powiadomimy Cię o jej wyniku oraz możliwych etapach rekrutacji.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie.