AZATech

AZATech

AZATech
„Nie wiedzieliśmy, że się nie da, więc stworzyliśmy.”
Tym mottem kierujemy się w naszym zespole IT przy tworzeniu rozwiązań. Jesteśmy zwinną siłą kreatywną uzbrojoną w technologie.
Urzeczywistniamy pomysły na innowacje, które na lepsze zmieniają AZAGroup dla nas samych, ale przede wszystkim dla klientów oraz partnerów naszych sklepów.
I jesteśmy z tego bardzo dumni.
#zmiennasnalepsze, dołącz do AZAGroup.

Jak pracujemy

pracujemy
PRACA
Nasz zespół IT pracuje w zespołach scrumowych. Doskonalimy tę zwinną metodę. Jesteśmy wierni jej wartościom: zaangażowaniu, skupieniu, odwadze, otwartości oraz szacunkowi. To dzięki nim w połączeniu z przynależnym metodzie rytmem, zaangażowanym pracownikom
i dostępnym narzędziom, możemy realizować powierzone projekty.

Nie boimy się uczyć na błędach. Dobieramy właściwą technologię do rozwiązania problemu. Lubimy dyskutować, bo wówczas rodzą się nowe pomysły.

ROZWÓJ
Nieustanne zmiany w świecie IT to konieczność podążania za tym, co nowe. Dlatego szkolimy się
i organizujemy szkolenia.

Stale rozwijamy się.

RÓWNOWAGA
Wiemy, że życie nie kończy się na pracy.
A sama praca nie zawsze musi być wykonana
w biurze. Dlatego rozumiemy ideę „home office”
i podchodzimy do niej elastycznie.

Wspieramy także naszych pracowników w realizacji różnych zainteresowań i pasji, w tym sportowych.

ITStories

Aleksandra
Software Developer, IT

Zajmuję się technologiami stron internetowych i aplikacji webowych. Na co dzień posługuję się takimi programami, jak PHP, PostrgesSql, MySQL, GIT, PhpUnit, ReactJs, HTML.
Praca w AZAGroup to tworzenie nowej, jedynej na rynku aplikacji dla Studia Fotograficznego, co przynosi mi dużą satysfakcję.

Karol
Developer aplikacji, IT

Zajmuję się kodowaniem aplikacji mobilnych oraz aplikacji backend-owych. Nasze rozwiązania ułatwiają, a niekiedy nawet umilają pracę ludziom, którzy z nich korzystają.

Łukasz
Product Owner, IT

Zarządzam projektami technologicznymi. Jestem odpowiedzialny za rozwój silnika obsługującego sklepy.
Używam wielu narzędzi dedykowanych analizie biznesowej czy z zakresu projektowania i tworzenia procesów.

Artur
Agile Team Leader, IT
Moją rolą jest wpływanie na efektywność pracy zespołów. Wprowadzam zwinne metody pracy, sprzyjające przejrzystości, inspekcji i adaptacji. Inspiruję oraz modeluję naszą organizację tak, aby wypracowywana przez nas wartość była jak najwyższa. Rola Agile Team Leadera pozwala mi pracować ze wszystkimi działami i na wszystkich poziomach naszej organizacji.

Krzysztof
Software Engineer Team Leader, IT

Moja praca polega na zapewnieniu jakości i skuteczności w wytwarzaniu oprogramowania. Projektuję nowe rozwiązania, z których potem korzysta bardzo dużo osób. Planuję ich wdrażanie i pomagam przy implementacji.

Kacper
Head of UX, Dział IT

Wspólnie z zespołem dbam o to, aby oprogramowanie, które tworzymy było przemyślane, użyteczne i całkowicie sfokusowane na końcowego odbiorcę. Codziennie analizuję sklepy internetowe oraz badam zachowania użytkowników, by móc tworzyć innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć konwersję.