AZATech

AZATech

AZATech
„Nie wiedzieliśmy, że się nie da, więc stworzyliśmy.”
Tym mottem kierujemy się w naszym zespole IT przy tworzeniu rozwiązań. Jesteśmy zwinną siłą kreatywną uzbrojoną w technologie.
Urzeczywistniamy pomysły na innowacje, które na lepsze zmieniają AZAGroup dla nas samych, ale przede wszystkim dla klientów oraz partnerów naszych sklepów.
I jesteśmy z tego bardzo dumni.
#zmiennasnalepsze, dołącz do AZAGroup.

Jak pracujemy

PRACA
Nasz zespół IT pracuje w zespołach scrumowych. Doskonalimy tę zwinną metodę. Jesteśmy wierni jej wartościom: zaangażowaniu, skupieniu, odwadze, otwartości oraz szacunkowi. To dzięki nim w połączeniu z przynależnym metodzie rytmem, zaangażowanym pracownikom
i dostępnym narzędziom, możemy realizować powierzone projekty.

Nie boimy się uczyć na błędach. Dobieramy właściwą technologię do rozwiązania problemu. Lubimy dyskutować, bo wówczas rodzą się nowe pomysły.

ROZWÓJ
Nieustanne zmiany w świecie IT to konieczność podążania za tym, co nowe.
Dlatego szkolimy się i organizujemy szkolenia.

Stale rozwijamy się.

ITStories

Aleksandra
Software Developer, IT

Zajmuję się technologiami stron internetowych i aplikacji webowych. Na co dzień posługuję się takimi programami, jak PHP, PostrgesSql, MySQL, GIT, PhpUnit, ReactJs, HTML.
Praca w AZAGroup to tworzenie nowej, jedynej na rynku aplikacji dla Studia Fotograficznego, co przynosi mi dużą satysfakcję.

Kacper
Head of UX, Dział IT

Wspólnie z zespołem dbam o to, aby oprogramowanie, które tworzymy było przemyślane, użyteczne i całkowicie sfokusowane na końcowego odbiorcę. Codziennie analizuję sklepy internetowe oraz badam zachowania użytkowników, by móc tworzyć innowacyjne rozwiązania, które pomagają zwiększyć konwersję.

Łukasz
Product Owner, IT

Zarządzam projektami technologicznymi. Jestem odpowiedzialny za rozwój silnika obsługującego sklepy.
Używam wielu narzędzi dedykowanych analizie biznesowej czy z zakresu projektowania i tworzenia procesów.

Krzysztof
Software Engineer Team Leader, IT

Moja praca polega na zapewnieniu jakości i skuteczności w wytwarzaniu oprogramowania. Projektuję nowe rozwiązania, z których potem korzysta bardzo dużo osób. Planuję ich wdrażanie i pomagam przy implementacji.