AZALife

AZALife
Co słychać w naszej firmie? Gdzie byliśmy? Co robimy po godzinach pracy? Kto dołączył do naszego zespołu?
Bądź z nami na bieżąco. Obserwuj #azalife.

O agile w najlepszym wydaniu
Właśnie zakończyła się 10. edycja konferencji AgileByExample. Dwa dni konferencji i jeden dzień warsztatów o wszystkim, co związane jest ze zwinnymi sposobami pracy. Nas reprezentował Artur. Na zdjęciu z nestorem agile w Polsce, Andym Brandtem (po prawej).

Born2be i Awin z międzynarodowym sukcesem!
Born2be wraz z firmą Awin zostali laureatami International Performance Marketing Award w kategorii "Eastern Europe - Best Managed Affiliate Programme”!! Gala rozdania nagród odbyła się wczoraj w Londynie. Na scenie reprezentował nas Rafał Kostka, który współtworzył i zarządzał programem ze strony Born2be. Gratulujemy Rafałowi i naszym partnerom z firmy Awin! Gratulujemy także pozostałym zwycięzcom oraz nominowanym w naszej kategorii: CJ Affiliate, VIVnetworks.com oraz Footshop oraz Optimise Media Polska (program dla Showmax).

Born2be odkrywa Wyspy Owcze
Zespół sklepu Born2be najnowszą sesję zdjęciową zrealizował w pięknych i surowych plenerach Wysp Owczych. Widoki, które zapierały dech w piersi, kontrastowały z porywistym wiatrem oraz z kobiecą subtelnością i delikatnością modelek. Efekty nietuzinkowego połączenia można podziwiać na born2be.pl. Za produkcję sesji zdjęciowej i materiałów video odpowiadała Paulina Ciecierska – brand manager Born2be. Kreację stworzyła Oliwia Grochal – Art Director.

Działania dla B2B w finale International Performance Marketing Awards
Program afiliacyjny dla naszego sklepu Born2be w finale prestiżowego konkursu International Performance Marketing Awards w kategorii Best Managed Affiliate Programme Eastern Europe!!!
Program (a także zgłoszenie konkursowe) powstał we współpracy z firmą Awin Global. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 października w Londynie.

Tatrzańska wyprawa zespołu IT
#Zmieniamysienalepsze budując relacje spędzając wspólnie czas poza biurem. Tak właśnie było podczas wyprawy naszego zespołu IT w piękne jesienne Tatry. Był czas na wspinaczkę - Mały Kościelec i Kasprowy - zaliczony! Był też czas na wspólny relaks i wypad na zakopiańskie Krupówki.

Radość fotografowania
z „born2be good”
Wystartowaliśmy z warsztatami ciekawych umiejętności dla naszych młodszych przyjaciół z Domu Dziecka w Siedlcach. Podczas pierwszego spotkania pod hasłem „born2be good” pokazaliśmy dzieciom przykłady i podstawowe zasady sztuki dobrego fotografowania. Zajęcia zdjęć portretowych i fotoreportażu poprowadzili: Andrzej Belina Brzozowski, fotograf Born2be oraz Tomasz Lazar, laureat nagrody World Press Photo Foundation. Partnerem akcji była firma Sony Polska, która wypożyczyła aparaty fotograficzne.

WZK, czyli Wielka Zbiórka Książek
Dobiega remont Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie prowadzony m.in. przez zespół naszego sklepu Renee.pl oraz blogerkę Superstyler. Już niedługo mieszkańcy domu będą cieszyć się odświeżonymi pomieszczeniami oraz nowymi meblami. Będą także mogli korzystać z biblioteczki, którą skompletowali pracownicy AZAGroup w ramach powszechnej zbiórki. Dziękujemy!!

Rafał jurorem CEE Performance Marketing Awards
Nasz człowiek, Rafał, został zaproszony do jury międzynarodowego konkursu CEE Performance Marketing Diamonds!
To pierwsza edycja konkursu z obszaru performance marketingu oraz marketingu afiliacyjnego. Organizuje ją Izba Gospodarki Elektronicznej.

Nagroda z Londynu już w naszym warszawskim biurze!
Statuetka International Performance Marketing Award w kategorii "Eastern Europe - Best Managed Affiliate Programme” jest już w naszym warszawskim biurze. Cieszymy się bardzo i jesteśmy z niej bardzo dumni!

Fascynujące dziewczyny są #Born2beTRUE
Czy wiecie, że głównymi postaciami nowych reklam sklepu Born2be.pl są autentyczne dziewczyny? Nasz pomysł na kampanię pod hasłem Born2beTRUE zakłada autentyczność przekazu. Dlatego postanowiliśmy bohaterki przedstawić bliżej, zajrzeć do ich świata. Wydobyć na światło dzienne to, co sprawia, że są tak fascynujące, że po prostu są super. W ten sam sposób możemy opowiedzieć o klientkach naszego sklepu Born2be w Polsce i na Ukrainie, gdzie działają sklepy Born2be. Są tak samo fascynujące! Często chcą podkreślić własną unikalną osobowość ubraniem czy dodatkami, a my im w tym pomagamy.

#BACKTOGYM z Reneegirls
Od września wracamy na siłownię razem z Reneegirls. Koniecznie w kompletach sportowych z Renee Limited Collection, które zostały stworzone właśnie z myślą o ambitnych i aktywnych kobietach. Kolekcja jest promowana w najnowszej kampanii marki #BACKTOGYM.

Witamy w AZAGroup
Stale zmieniamy się na lepsze. Od niedawna pomagają nam w tym także Elena, Marcin, Paulina oraz Wojtek.

Mottem Eleny, kierowniczki Biura Obsługi Klienta, jest hasło „praca powinna być przyjemnością – nie obowiązkiem”. Zdaniem Marcina świadome zarządzanie firmą powinno opierać się na wnikliwej analizie, dlatego w AZAGroup zajmuje się analityką e-commerce. Zgromadzone wieloletnie doświadczenie Pauliny, która została brand managerką naszej marki Born2be, stawia ją w pozycji ekspertki branży retail. Wojtka, naszego nowego programistę, fascynują języki. Nie tylko służące programowaniu – w wolnych chwilach tłumaczy na polski literaturę z języka angielskiego.

Cieszymy się, że jesteście z nami!

ZMIEŃ NAS NA LEPSZE. Dołącz do AZAGroup.
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.