AZALife

AZALife
Co słychać w naszej firmie? Gdzie byliśmy? Co robimy po godzinach pracy? Kto dołączył do naszego zespołu?
Bądź z nami na bieżąco. Obserwuj #azalife.

Renee zostało nagrodzone tytułem Kobiecej Marki Roku!
Nie od dziś wiadomo, że Renee to nie tylko marka modowa - to prawdziwa społeczność #reneegirls, która ceni sobie nie tylko nowinki modowe, ale także piękno płynące z indywidualności.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz trzeci Renee zostało nagrodzone tytułem Kobiecej Marki Roku!
Gratulujemy #ReneeTeam!

Wiosenno-letnia kampania Renee
Naszą wiosenno-letnią kampanię Renee pod tytułem „Taka właśnie jestem” zrealizowaliśmy w hiszpańskiej Maladze. Do współpracy zaprosiliśmy Nikolę Stajszczak. „Jaka jestem? Taka, jaką chcę być.” Kobieta Renee nie poddaje się stereotypom, nie daje się zaszufladkować, jest beztroska w odkrywaniu siebie. To kobieta kameleon, która do wiecznych metamorfoz wykorzystuje modę. Charakterystykę naszej najnowszej kolekcji znajdziecie na blogu: https://www.renee.pl/blog/renee/nowa-kampania-renee-x-nikola-stajszczak

Co słychać w zespole #Renee?
Rozpoczęliśmy kolejną akcję #ReneePomaga, podczas której wraz z pomocą Superstyler przeprowadzamy remont w Domu Samotnej Matki w Łodzi. Na samej odmianie wnętrz się jednak nie skończy – dla podopiecznych mamy również inne atrakcje, które zorganizowaliśmy z pomocą Magdaleny Swat 🙂 Postępy projektu możecie na bieżąco śledzić na stronie www.renee.pl/renee-pomaga

Dobre zmiany w Domu Samotnej Matki i Dziecka dzięki Renee
Czy wiecie, że dzięki zespołowi naszego sklepu Renee mamy i ich dzieci mieszkające w Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie, cieszą się wyremontowaną i wyposażoną świetlicą? Odnowiliśmy i umeblowaliśmy także jeden z pokoi rodzinnych. Do akcji zaprosiliśmy blogerkę Superstyler.
https://www.youtube.com/watch?v=7EoDwM6Qpw8
Akcja i jej kolejne odsłony zostaną zrealizowane z funduszy, które marka Renee zaoszczędziła rezygnując z ozdobnych pudełek wysyłanych klientkom.
 
Dzień Kobiet
8 marca wszystkie przedstawicielki płci pięknej chodził u nas w firmie z uśmiechem na twarzy, a to za sprawą kwiatów i słodkości, które otrzymały z samego rana.

 

Dzień bez diety 🙂

Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec tradycji i dlatego w Tłusty Czwartek zamówiliśmy dla naszych Pracowników aż 450 pączków!

 

Love is in the Air

Miłość ma różne oblicza, dlatego do naszej walentynkowej kampanii zaprosiliśmy dwie pary, które opowiedziały nam o swojej miłości:

Szalonej, młodzieńczej – którą reprezentuje para Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski #lovebirds --> obejrzyj 

Dojrzałej - którą prezentują Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński #powercouple --> obejrzyj

Homeoffice
Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze! W tych niecodziennych pandemicznych okolicznościach pracownicy naszego biura pracują zdalnie. W wygodnych kapciach, z pupilowym monitoringiem realizujemy swoje zadania bez żadnych przestojów 😉 #zostanwdomu

Byliśmy tam!
W sobotę uczestniczyliśmy w Biegu Firmowym w Warszawie. Dwa teamy zmierzyły się z innymi 443 drużynami i upałem 😉 w sztafecie 5x5 km, a wszystko to w szczytnym celu. Brawo team Bornosy i Facetki! 🙂

Zespół UX w siedzibie Google w Irlandii
Nasz zespół UX (w składzie: Kacper i Oliwier) odwiedził irlandzką siedzibę Google by zaczerpnąć wiedzy o najnowszych trendach m.in. w optymalizacji konwersji na urządzeniach mobilnych. Solidna dawka wiedzy podczas spotkania dotyczyła także procesu projektowania poszczególnych elementów na stronie, najlepszej formule pracy zespołu UX (Design Sprint) oraz prawidłowym testom stron przy pomocy narzędzi A/B. Bardzo udana wyprawa!

Nagroda z Londynu już w naszym warszawskim biurze!
Statuetka International Performance Marketing Award w kategorii "Eastern Europe - Best Managed Affiliate Programme” jest już w naszym warszawskim biurze. Cieszymy się bardzo i jesteśmy z niej bardzo dumni!

Radość fotografowania
z „born2be good”
Wystartowaliśmy z warsztatami ciekawych umiejętności dla naszych młodszych przyjaciół z Domu Dziecka w Siedlcach. Podczas pierwszego spotkania pod hasłem „born2be good” pokazaliśmy dzieciom przykłady i podstawowe zasady sztuki dobrego fotografowania. Zajęcia zdjęć portretowych i fotoreportażu poprowadzili: Andrzej Belina Brzozowski, fotograf Born2be oraz Tomasz Lazar, laureat nagrody World Press Photo Foundation. Partnerem akcji była firma Sony Polska, która wypożyczyła aparaty fotograficzne.

O agile w najlepszym wydaniu
Właśnie zakończyła się 10. edycja konferencji AgileByExample. Dwa dni konferencji i jeden dzień warsztatów o wszystkim, co związane jest ze zwinnymi sposobami pracy. Nas reprezentował Artur. Na zdjęciu z nestorem agile w Polsce, Andym Brandtem (po prawej).

Renee z tytułem Kobiecej Marki Roku 2018
Chwalimy się! Nasz sklep Renee zdobył tytuł Kobieca Marka Roku 2018. W imieniu AZAGroup i samej marki nagrodę odebraa Karolina (pierwsza z lewej, fot. Kobieca Marka Roku).

Świąteczny finał akcji Renee
Tu
https://www.youtube.com/watch?v=mlUP9aWBcT4
znajdziecie krótką relację z naszej świątecznej wizyty w Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie. Wspólnie z dzieciakami robiliśmy zabawki, a potem nimi udekorowaliśmy choinkę. W tym czasie mamy były pod opieką kosmetyczki 😉
Spotkanie było podsumowaniem naszej akcji "Wychodzimy myśleniem poza pudełko", w ramach której m.in. wyremontowaliśmy pomieszczenia dla mam i dzieci.

Kampania Born2be
Czy widzieliście już najnowszą kampanię „Somewhere” zrealizowaną przez #TeamBorn2be na Sycylii? To nic innego jak poszukiwanie utraconej wolności i tęsknota za życiem na własnych zasadach. Zestawienie czterech żywiołów: ziemi, ognia, powietrza i wody uświadamia, za czym tak naprawdę tęsknimy.

Szlachetna 🎁🎁 już dostarczona
Prezenty właśnie trafiły do adresata. Dostarczyła je Ekipa Mikołajowa z naszego centrum logistycznego (kto mógłby to zrobić lepjej?). To właśnie jego pracownicy zainicjowali tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki w AZAGroup. W rezultacie potrzebująca rodzina obok m.in. ubrań i butów od Born2be i Renee, otrzymała od nas również meble i pralkę. Jak fajnie pomagać innym!

Najpiękniejsze Polki na wybiegu z Born2be
Kandydatki do tytułu Miss Polonia 2018 wystąpiły podczas finałowej gali konkursu w stylizacjach Born2be. Wśród nich uhonorowana tytułem najpiękniejszej, Milena Sadowska (na zdjęciu, fot. Kurnikowski/AKPA).

WZK, czyli Wielka Zbiórka Książek
Dobiega remont Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie prowadzony m.in. przez zespół naszego sklepu Renee.pl oraz blogerkę Superstyler. Już niedługo mieszkańcy domu będą cieszyć się odświeżonymi pomieszczeniami oraz nowymi meblami. Będą także mogli korzystać z biblioteczki, którą skompletowali pracownicy AZAGroup w ramach powszechnej zbiórki. Dziękujemy!!

Fascynujące dziewczyny są #Born2beTRUE
Czy wiecie, że głównymi postaciami nowych reklam sklepu Born2be.pl są autentyczne dziewczyny? Nasz pomysł na kampanię pod hasłem Born2beTRUE zakłada autentyczność przekazu. Dlatego postanowiliśmy bohaterki przedstawić bliżej, zajrzeć do ich świata. Wydobyć na światło dzienne to, co sprawia, że są tak fascynujące, że po prostu są super. W ten sam sposób możemy opowiedzieć o klientkach naszego sklepu Born2be w Polsce i na Ukrainie, gdzie działają sklepy Born2be. Są tak samo fascynujące! Często chcą podkreślić własną unikalną osobowość ubraniem czy dodatkami, a my im w tym pomagamy.

Tatrzańska wyprawa zespołu IT
#Zmieniamysienalepsze budując relacje spędzając wspólnie czas poza biurem. Tak właśnie było podczas wyprawy naszego zespołu IT w piękne jesienne Tatry. Był czas na wspinaczkę - Mały Kościelec i Kasprowy - zaliczony! Był też czas na wspólny relaks i wypad na zakopiańskie Krupówki.

Szybcy z AZATeam
Wyścig samochodowy na prawdziwym torze? Taki pomysł nie mógł się nie spodobać tym z naszego zespołu, którzy lubią emocje motor sportu. I tak oto trafiliśmy na Autodrom pod Radomiem, gdzie testowaliśmy nasze umiejętności jazdy jako kierowcy sportowi. Dla tych, którzy zdecydowali się na jazdę na fotelu pasażera, był to prawdziwy test wytrzymałości 😉
ZMIEŃ NAS NA LEPSZE. Dołącz do AZAGroup.
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.