Specjalista ds. Produktu

Aleja Wyścigowa 6, Warszawa

praca hybrydowa

Czym będziesz się zajmował/a?:
 • zarządzanie kategorią produktową (odzież lub obuwie) na stronie www sklepu (akceptacja procesów związanych z wprowadzeniem produktu na stronę, kategoryzacja produktów na podstawie trendów modowych oraz sprzedażowych, wycena oraz bieżące zarządzanie ceną produktów, w tym tworzenie cenników wyprzedażowych, pozycjonowanie produktów oraz tworzenie kategorii specjalnych pod działania marketingowe)
 • analiza sprzedaży, działania mające na celu optymalizację i redukcję kosztów,
 • tworzenie raportów na podstawie analizy sprzedaży,
 • identyfikacja bieżących trendów, udział w budowaniu kolekcji,
 • analiza konkurencji, tendencji rynkowych oraz nowości wprowadzanych na rynek,
 • wsparcie w zakresie budowania planów rozwoju kategorii produktów,
 • bezpośrednia współpraca z Magazynem, Studiem Fotograficznym, Działem Brandowym oraz Działem Zakupu.

Od Kandydatów oczekujemy:
 • znajomość trendów modowych, zainteresowanie branżą fashion,
 • znajomość nazewnictwa fasonów i stylów obuwia,
 • analityczne i kreatywne podejście do pracy,
 • dobra znajomość MS Excel,
 • samodzielność, dbałością o szczegóły,
 • wychodzenie z inicjatywą oraz zaangażowanie,
 • umiejętność pracy pod presją czasu,
 • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowym atutem będzie znajomość j. ukraińskiego lub rosyjskiego lub rumuńskiego lub węgierskiego)

Co możemy Ci zaoferować?:
 • Pracę w branży modowej w doświadczonym zespole, który szkoli i wspiera – wprowadzimy Cię w świat e-commerce tak, abyś mógł/mogła stać się samodzielnym specjalistą w swojej dziedzinie,
 • Pracę w systemie hybrydowym: stacjonarną 2 dni w tygodniu, 3 dni zdalnie,
 • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze, udział w eventach integracyjnych.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Azagroup S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 mesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@azagroup.eu lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@azagroup.eu.

Wyślij CV:
Choose File
Choose File
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie ofertą i przesłanie aplikacji. Po zakończeniu weryfikacji, powiadomimy Cię o jej wyniku oraz możliwych etapach rekrutacji.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie.